Diskuze

Místo pro Vaše dotazy, výměnu názorů a shánění parťáků do týmu…

Vzkazy

 1. Šifrovací tabulka:

  Ahoj, nefunguje vám odkaz se šifrovací tabulkou…to jen tak pro informaci 😉

 2. Navýšena kapacita!!!:

  Dobrá zpráva pro některé – navýšili jsme kapacitu na 20 týmů!

 3. Hledám tým:

  Ahoj, jelikož náš tým stihl odeslat poplatek až mezi náhradníky a pro lidi, kteří cestují z velkých dálek (letecky) je nereálné, aby čekali až na to, jestli místo bude nebo ne, tak nám nezbylo než přihlášku stáhnout. Hledám tedy tým, který by do svých řad přijal jednoho vytrvalce. Úspěšně jsem se účastnil již loňského VRAHa. Zvládnu i rychlejší tempo/delší trasu, orientuju se v mapě a snad i něco vyluštím 🙂 Pokud by se někdo našel, pište na e-mail, díky.

 4. Přihlašování na VRAH 2012 bylo ukončeno pro velký zájem. Týmy na pozici náhradníků (kteří dosud nezaplatili poplatek) budou kontaktováni přes emaily zadané při přihlášení. Seznam týmů naleznete v menu – Týmy.
  Stále je možnost měnit složení týmů. Při odhlášení týmu vám bude vrácen celý účastnický poplatek bez storno poplatku. Odhlašujte se prosím pouze přes email martus@statek.org

 5. Upozorňujeme všechny zájemce o hru VRAH 2012, že přihlašování bude ukončeno již v tomto týdnu, asi do 12.9.2012. Velice si vážíme vašeho zájmu o hru, ale množství přihlášených výrazně překročilo naše technické možnosti. Oznámení týmům, kteří budou náhradníky odešleme také v tomto týdnu. Děkujeme za pochopení.

 6. platby za tým, které jste provedli v období od 24.8. budeme moci zautorizovat až po našich návratech z dovolených, tak prosíme o trpělivost. ale po 6.9. až by váš tým měl vědět, zda platba přišla v pořádku a zajistili jste si tak místo ve hře 🙂

 7. HLASTE SE!:

  Nezapomeňte, že jistou účast ve hře má prvních 15 týmů, které uhradí vstupní poplatek. Všichni ostatní se stanou náhradníky, ale je téměř jisté, že na některé z nich se místo ve hře najde! Takže neváhejte a hlaste se 🙂

 8. Všem přihlášeným: Potvrzující email se způsobem platby a také zápis do seznamu týmů probíhá až po naší autorizaci, tak prosím omluvte delší časovou prodlevu.
  Všem: připomínám, že v diskuzi můžete hledat parťáky do neúplných týmů nebo se zde můžete nabízet jako jednotlivci či dvojice 🙂

 9. Přihlašování bude brzy spuštěno. DISKUZE slouží kromě vašich dotazů také ke shánění parťáků do týmu či zájemců o hru, kteří zatím nemají tým a chtěli by se k někomu přidat.
  Oproti loňskému ročníku se totiž nově lze přihlásit pouze jako celý tým, a také za celý tým se posílá účastnický poplatek. Prvních 15 týmů má místo na VRAH 2012 jisté 🙂

 10. Ve středu 20.6. proběhne “nultý ročník” akce PraVRAH. Pojali jsme to jako odpolední procházku po ne tak známých místech Prahy 1 s jednoduchými úkoly. Bližší informace na http://www.statek.org

 11. Ročník 2012 se uskuteční od čtvrtečního večera 25.10. do nedělního odpoledne 28.10. (pochod 25.-27.10., vyhlášení na statku 28.10.). Přihlašování bude spuštěno v červenci.

 12. Fotky jsou ve fotogalerii (tříděné dle fotografů). Do budoucna ještě chystáme fotky z jednotlivých stanoviští pořízené při přípravách a reprezentativní výběr na úvod galerie.

 13. ptr/iddqd:

  Orgove, diky! Uz koncim se spamovanim tehle navstevni knihy:-)
  ptr.

 14. Ahoj, povrahovské posezení se koná ve středu 2.11. od 19:00 ve Vinárně U Věstonického Venouše – Matoušova 5, Praha 5. Dostupnost ze zastávky ANDĚL nebo ARBESOVO NÁMĚSTÍ. http://www.vestonickyvenous.wz.cz/
  Trošku pajzl, ale máme to tu rádi 😀 Těšíme se

 15. Ahoj,
  lahev není nutná, nepočítáme s ní na žádnou aktivitu.
  Auto je možné teoreticky nechat u základny, ale od tamtuď je špatné spojení do Liberce. Doporučuji auto nechat v Českém Dubu (např. neplacené parkoviště na náměstí), je to 6 km od statku a do Liberce tam jezdí busy poměrně často.
  Těším se,
  L.S.

 16. Ahoj, dalsi dotaz:-) Je mozne prijet autem na Lesnovek, tam jej nechat u zakladny a premistit se na start? A pak jeste upresneni – v pravidlech se pise o min. 1,5litrove LAHVI na vodu. Musi to byt opravdu lahev (tj. pocita se s tim pri nejake aktivite), nebo postaci i camelbak? Diky.ptr.

 17. Připomínám některé důležité věci, které nenechte doma:
  MAPU LUŽICKÉ HORY, ZAREZERVOVANOU JÍZDENKU DO LIBERCE (pokud jedete z Prahy), ŠIFROVACÍ TABULKU (pokud nenosíte všechno v hlavě), ZDRAVOTNÍ DOTAZNÍK, RUKAVICE a KULICHY, no a jestli bude pršet tak ještě dva igeliťáky, abyste si mohli vyrobit “přírodní Zdeňkův gore-tex” 🙂 Ponožka-pytlík-ponožka-bota a neproteče přes to nic (teda pokud ten pytlík nebude děravej) – odzkoušeno, ověřeno! Těšíme se!

 18. Tým Rychle a blátivě hledá čtvrtého do týmu. Požadavky: musíš mít dobře rozchozené boty (budem si je půjčovat :-D) a dobrou kondičku.

 19. První noc (z pátku na sobotu) se spí v budově – v tělocvičně. Stěny bych očekával pevné, na zemi parkety a teplotu vzduchu určitě vyšší, než bude tou dobou venku 🙂

 20. Ahoj, dalsi dotaz (pro zabaveni pred zavodem urcite se nudicich orgu:-P): bylo by mozne poskytnout vice informaci k prvnimu noclehu ? Jde mi hlavne o to, zda ma mistnost pevne steny, nejakou formu izolace (=jakou lze ocekavat teplotu), jaky je povrch na kterem se bude spat atp. Jo a klidne mi napiste ze jsem moc zvedavy:-)
  Diky, ptr.